Witamy. Zdjecia przedstawiają proste prace renowacyjne, wykonane w Warszawie. Jodełka jesionowa jest dość często spotykanym u nas rodzajem podłogi. Podczas cyklinowania odsłaniamy gołe drewno w bardzo dobrym stanie. Samo wygładzenie podłogi wykonano klasycznie, poprzez krzyżowy układ przejazdów, maszyną LAGLER HUMMEL. Ze względu na mocny docisk, maszyna tego typu pozwala na usunięcie nawet głębokich zabrudzeń. Widoczna na zdjęciach maszyna typu Lagler Elan pozwala na uzupełnienie prac cykliniarki w miejscach przy brzegach pomieszczeń. Inwestor do ostatniej chwili decydował się pomiędzy wykończeniem podłogi olejem naturalnym a lakierem. W ostateczności wybrał rozwiązanie klasyczne, czyli powłokę lakierową – lakier Bona Traffic. Lakier sprawia, że podłoga na dłuższy czas jest bezobsługowa. Niestety wiąże się to z brakiem możliwości napraw miejscowych, możliwych w przypadku parkietów olejowanych.

Maszyną uzupełniającą proces wygładzania podłóg, jest polerka. Talerz ścierny o dużej średnicy 407 mm likwiduje drobne rysy, przygotowując parkiet pod malowanie lakierem podkładowym. Oczywiście po polerowaniu podłoga wymaga dokładnego odkurzenia. Po wyschnięciu lakieru podkładowego oraz pierwszych warstw nawierzchniowego, podłogę ponownie się poleruje. Prace często wykonywane są w mieszkaniach remontowanych, co zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia na powierzchni nieczystości. Usuwamy je więc przed ostatnią warstwą polerką z drobną siatką ścierną.
Ostatnie zdjęcia przedstawiają parkiet tuż po lakierowaniu.Piękna podłoga jesionowa odzyskała swój pierwotny wygląd, by służyć kolejnemu zadowolonemu klientowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz zadawania pytań drogą mailową oraz telefoniczną.

 

w skład naszych podstawowych usług wchodzą:

Układanie parkietów

Cyklinowanie (Białystok) Renowacja parkietów i podłóg z drewna.

Każda z naszych usług objęta jest również darmowym, fachowym doradztwem z zakresu konserwacji parkietów oraz pielęgnacji podłóg drewnianych.

Wiemy, że każdy klient zasługuje na indywidualne traktowanie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, oferując usługi dopasowane odpowiednio do Państwa potrzeb.
Podczas rozmowy z klientem, jesteśmy w stanie określić Państwa wymagania i wyszukać rozwiązania, które Państwa usatysfakcjonują.

oferta naszej firmy obejmuje takie prace, jak:

 • układanie nowych podłóg oraz ich bezpyłowe cyklinowanie podłogi (Białystok) - deska, parkiet, lamparkiet, deska barlinecka, mozaika
 • bezpyłowe cyklinowanie podłóg używanych przy wykorzystaniu maszyn firmy Lagler
 • montaż cokołów przypodłogowych oraz listew
 • wypełnianie ubytków w parkietach
 • lakierowanie, bejcowanie, olejowanie, szlifowanie, polerowanie
 • woskowanie parkietów oraz pozostałych powierzchni drewnianych
 • renowacja schodów wraz z cyklinowaniem
 • określanie poziomu wilgotności podłoża
 • przekładanie parkietów
 • kompleksowe doradztwo z zakresu środków pielęgnujących parkiety oraz cyklinowania.

Uwaga! Podejmujemy się również innych, bardziej nietypowych prac z zakresu renowacji powierzchni drewnianych, czy parkietów. W skład naszej ekipy wchodzą doświadczeni rzemieślnicy, parkieciarze oraz cykliniarze.

Bogactwo naszej oferty sprawia, że możemy zarówno dokonać montażu nowych desek podłogowych, jak i cyklinować oraz zabezpieczać przed uszkodzeniami podłogi będące już w użytku.

Oferując Państwu cyklinowanie parkietu (Białystok), nie możemy sobie pozwolić na to, aby nie być na bieżąco z nowinkami w naszej branży.

Z tej przyczyny, nieustannie poszerzamy swoje horyzonty myślowe, uczestnicząc w szkoleniach, których głównymi organizatorami są najlepsze firmy produkujące podłogi drewniane.

W swojej codziennej pracy korzystamy z drewna krajowego, jak również egzotycznego, a do obróbki stosujemy nowoczesny sprzęt szlifujący i cyklinujący oraz doskonałą chemię budowlaną.

Nie zapominamy również o ekologii.

Do wykończenia oraz ścierania wykorzystujemy głównie materiały ekologiczne takich firm, jak np.: Pallmann, Bona, Deva, Slc KeraKoll, Sia, Hartzlack, Norton, Berger Seidle.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy doradzić klientowi rozwiązania z wykorzystaniem materiałów na każdą kieszeń. Istnieje możliwość wynegocjowania atrakcyjnych rabatów na określony asortyment.

Działalność naszej firmy odbywa się na terenie województwa mazowieckiego (Białystok i jej okolice).

Część z naszych przedsięwzięć można obejrzeć tu: Cyklinowanie Białystok.

zachęcamy wszystkich z państwa do skorzystania z naszego doradztwa w zakresie:

 • układania parkietów
 • cyklinowanie podłóg (Białystok)
 • lakierowania, bejcowania, olejowania oraz woskowania
 • restaurowania schodów i ich cyklinowania
 • doboru środków do ochrony parkietów
 • maszyn do cyklinowania (używamy cykliniarek wiodących producentów, takich jak: Lagler, Taski i Festool)
 • konserwacji wymagających powierzchni drewnianych.